• Bir çift HTB-3100 HTB-3100A/B 25 KM netLINK 10/100 M Tek modlu Tek fiber WDM fiber ortam dönüştürücü Bir 1310nm-TX, B 1550nm-TX
  • Bir çift HTB-3100 HTB-3100A/B 25 KM netLINK 10/100 M Tek modlu Tek fiber WDM fiber ortam dönüştürücü Bir 1310nm-TX, B 1550nm-TX
  • Bir çift HTB-3100 HTB-3100A/B 25 KM netLINK 10/100 M Tek modlu Tek fiber WDM fiber ortam dönüştürücü Bir 1310nm-TX, B 1550nm-TX
  • Bir çift HTB-3100 HTB-3100A/B 25 KM netLINK 10/100 M Tek modlu Tek fiber WDM fiber ortam dönüştürücü Bir 1310nm-TX, B 1550nm-TX
  • Bir çift HTB-3100 HTB-3100A/B 25 KM netLINK 10/100 M Tek modlu Tek fiber WDM fiber ortam dönüştürücü Bir 1310nm-TX, B 1550nm-TX

Bir çift HTB-3100 HTB-3100A/B 25 KM netLINK 10/100 M Tek modlu Tek fiber WDM fiber ortam dönüştürücü Bir 1310nm-TX, B 1550nm-TX

Stokta var
SKU w8342
  • ₺83.04
  • ₺110.70


İPUÇLARı: SeeMe Teknolojisi Co, LTD hoş geldiniz. Biz fiber optik ürünleri her türlü yaşıyorsanız. Eğer lütfen bize ulaşın olamazdı ürünleri bulmak online istediğiniz ne. Misyonumuz:
Biz biz kaliteli ürün ve en iyi hizmeti sunmak. Bizim tüm ürünleri garanti 1 yıl. Biz hızlı ve güvenli yolu ile ürünleri gemi sağlamak için size. Eğer herhangi bir soru veya sorun ürünleri aldıktan sonra ürün, bizim müşteri hizmetleri temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz en tatmin edici sunacak sonucu. Teşekkür ederim. Bir terminal 1310nm-TX olduğunu, ve B terminali 1550nm-TX olduğunu. Açıklama
NetLINK Serisi 10/100 M Tekli Tek Fiber Dönüştürücü Ethernet optik-elektronik sinyalleri dönüşüm ekipmanları olduğunu arasında 10/100 M UTP arabirimi (TX) ve 100 M Fiber arayüzü (YP). Geleneksel 10/100 M Hızlı Ethernet aracılığıyla 90 km mesafeye uzatılabilir Tek Optik fiber bağlantı. Performans ve kalite ürünlerin mükemmel çünkü benimseyen son IC Tayvan. Çiftler kullanılmalıdır, çünkü iletilen optik dalga boyu içinde optik almak farklıdır. 6 grup belirtilen LED ışıkları olabilir tam monitör çalışma koşullarını Dönüştürücüler. Son kullanıcılar için bu kolay ağ koşulları gözlemlemek için. Serisi ürün makul fiyat ile ağ son kullanıcılar için özellikle tasarlanmış olduğunu.

  • renk: 1 pair(A and B side), A side, B side
  • Uyumlu: Huawei,Intel,Tn-Glc,Alcatel-lucent,Gezegen,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Cisco,Brocade,Aruba,Dökümhane,Mikrotik,Ubiquiti,HP,Enterasys,Zyxel,Trendnet,Netgear,IBM,F5 Ağları,H3C,Özelleştirilmiş Markalar,Avago,Arista,Mellanox,Avaya,Dell Force10,Dell,Hirschmann,Açık Anahtarı,Ciena,Finisar,Ardıç,Linksys,SMC,Müttefik,D -Link
  • Marka Adı: SMTE
  • Model Numarası: HTB-3100 A/B 25
  • Lif Tipi: Tek Modlu
  • boyut: 90mm*70mm*26mm
  • Bağlayıcı Tipi: Hibrid
  • Condition: New and OEM
  • Quantity: One pair

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 13cm x 13cm x 18cm (5.12in x 5.12in x 7.09in)


Değerlendirmeler

Vakulenko Vitalii
2019-02-09
5/5
Özelliklerine göre mükemmel
Manas 1995kg
2019-02-05
5/5
Süper +++++++++++ Otlicna rabotayet.

İlgili ürünler

Yönetilmeyen 10/100 Mbps 16 port PoE Anahtarı ile 1000 M SFP portu

Yönetilmeyen 10/100 Mbps 16 port PoE Anahtarı ile 1000 M SFP portu modeli: LNK-1016 Serisi genel bakış PS1016, 16 100 Mbps ile 16 Port yönetilmeyen PoE Anahtarı PoE portu, 2 Gigabit combo portu, veri ve güç sunarak ekipman ve kurulum maliyetlerini azaltır için mevcut Ethernet kabloları üzerinden Power over Ethernet (PoE) Erişim Noktaları ve IP Kameralar

  • ₺1 606.18

FTTH 6 çekirdek fiber Sonlandırma Kutusu 6 port 6 kanal Splitter Kutusu kapalı açık fiber Optik Splitter Kutusu FTB ABS

FTTH 6 Çekirdekli Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 6 port optik Fiber dağıtım kutusu FTTX Fiber Optik Kutusu Splitter Kutusu Ben sizi temin kalite bizim ürünleri sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek sağlamak için en hızlı nakliye, en ellerinize mal teslim için güvenli yolu! Ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları

  • ₺57.33
  • ₺60.34

1000Base-LH SFP optik modülü, 1.25G 1310nm 40 km SFP trasceiver, DDM, çift LC konnektörü, Huawei ekipmanları ile uyumlu

1.25G 1310nm 40 km SFP çift LC konnektörleri ile trasceiver ve DDM fonksiyonu, Huawei ekipmanları ile uyumlu 5% off 10 + adet için. ÜRÜN ÖZELLIKLERI 1.25 Gb/s veri bağlantıları kadar DFB lazer verici ve PIN fotoğraf-dedektörü. kadar 40 km mesafe ulaşmak 1310nm dalga boyu sıcak-takılabilir SFP ayak izi dubleks LC takılabilir

  • ₺183.59
  • ₺193.24

20 mW kalem stil Görsel Hata Bulucu Fiber Test Cihazı Dedektörü FC Erkek LC Için Kadın Adaptörü LC/SC /ST/FC Konektörü

20 mW kalem stil Görsel Hata Bulucu Fiber Test Cihazı Dedektörü FC Erkek LC Için Kadın Adaptörü LC/SC /ST/FC Konektörü Özellikleri: Evrensel bağlayıcı interfacs Iki ADET AA pil kullanır (dahil) ile 50 + saat sürekli güç Poecket ölçekli tasarımı taşıma için kolay Çıkış gücü 1 mW, 10 mW ve 20 mW seçim olabilir

  • ₺172.89

Orijinal ZTE ZXA10 C320 OKT GPON ile SXMA kart, PRAM kart, AC + DC güç kaynağı

Orijinal ZTE ZXA10 C320 OKT GPON ile SXMA kart, PRAM kart, AC + DC güç kaynağı Şartname: Gereksinimleri ile iletişim hizmetleri artan, katma değerli hizmetler (VAS) dahil 3D Ağ oyunları, video konferans/telefon, Video Talep üzerine (VoD) ve IPTV vardır operatörler için anahtar anlamına gelir Daha abonelerine çekmek için diferansiyel hizmetleri

  • ₺5 130.84

Ücretsiz Kargo SM SX PVC 3mm 10 Metre SC/APC Fiber Optik Jumper Kablo SC/APC-SC/APC Fiber Optik Patch Kablosu

Ücretsiz Kargo SM SX PVC 3mm 10 Metre SC/APC Fiber Optik Jumper Kablo SC/APC-SC/APC Fiber Optik Patch Kablosu açıklama SC fiber optik kablo tek modlu ve çok modlu versiyonları hem de mevcuttur, ve NTT-SC ürünleri ile tam intermateable olduğunu. hem tek modlu ve çok modlu versiyonları SC fiber yama ile gel bir ön-cilalı APC ile zirkonya seramik yüksük profili

  • ₺87.95

Fiber Optik anahtarı Endüstriyel Sınıf Gigabit Ethernet Anahtarı 4*155 M Fiber Portu 2*1000 M RJ45 Tek modu Tek Fiber PCB kartı

Lütfen not: Hakkında bize bir masaj bırakın lütfen kaç ADET Bir yan ve kaç ADET B yan ihtiyacınız, varsayılan 4 PCS ile Bir yan Fiber modülü. Ürün Açıklaması 8 port SC fiber 2 Rj45 1000 M dönüştürücü firmamız bağımsız araştırma ve geliştirme yeşil enerji tasarrufu Gigabit tümleşik fiber anahtarı; basit ve rahat kurulum ve bakım araçları

  • ₺197.98
  • ₺278.85

LODFIBER 250 M ST-ST Açık Zırhlı Tekli 12 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125

250 M ST-ST Açık Zırhlı Tekli 12 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125 250 M ST-ST Açık Zırhlı Singlemode SM 12 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu İçeren: 1 parça bağlayıcı Tipi: ST/UPC-ST/UPC mesafe: 250 Metre tellerinin: 12 çekirdek (12 Ipliklerini) çekirdek Kaplama Çapı: Tekli 9/125 mantolama: Açık Zırhlı

  • ₺3 680.82

1 pairt HTB-3100AB Medya Dönüştürücü Fiber Optik Alıcı-verici Tek 25 km SC 10/100 m Tekli Tek fiber optik dönüştürücü

· · · · · · Ilgili Ürün · · · · · · · · · · · · Şartname · · · · · · 1 pairt HTB-3100AB Medya Dönüştürücü Fiber Optik Alıcı-verici Tek 25 km SC 10/100 m Tekli Tek Fiber optik dönüştürücü Ürün Açıklaması: HTB-3100ab tek modlu tek lif alıcı ürün fiber yarısı kaydedebilirsiniz, tek bir fiber üzerinde veri

  • ₺69.71

Huawei HG8010H EPON ONU ONT

Huawei HG8010H EPON ONU ONT FTTH SFU Router modu Ürün özellikleri Marka adı: OFENG-SECURITY Model numarası: HG8010H EPON Öğe türü: Iletişim dönüştürücü Fiş tipi: Ab Boyutu: 7*16*10 cm Güç adaptörü: Ab, abd, AU, İngiltere Optiona

  • ₺100.39

Ücretsiz Kargo Fiber Optik Aracı FTTH saplamalı kablo Stripper Proskit CP-FB01

UYARı: sevgili müşteriler, sipariş vermeden önce, pls kontrol öğeleri tahmini teslim süresi sizin için OK emin olmak için. Nakliye maliyeti ücretsiz ama posta teslimat çok yavaş olduğunu. Evey sikke iki tarafı vardır. Ne size en iyi için en uygun olduğunu. Teşekkür ederim! Pro'sKit CP-FB01 FTTH saplamalı kablo Striptizci Stripper

  • ₺105.96